Karlovačka županija

Općina Žakanje

Arhiva vijesti i izvještaja

[Seniori] Petrova Gora - Croatia '78

U 18. kolu 1. ŽNL Karlovac ekipa Croatie '78 ostvarila je gostujuću pobjedu protiv Petrove Gore 2:1. Oba gola zabio je Dražen Krznarić. ZADOM CROATIA!!

(6.4.2015, 21:00, )

[Seniori] NK Ilovac - NK Croatia '78

Ekipa seniora NK Croatie '78 izgubila je 3 boda protiv ekipa NK Ilovac. Izgubili smo 7:1, al smo poveli 0:1

(12.4.2015, 12:43, )

[Seniori] Croatia '78 - Slunj

U 17. kolu I. ŽNL Karlovac ekipa NK Croatie '78 poražena je od ekipe NK Slunja rezultatom 0:2. Lopta nije htjela ući u gol.

(31.3.2015, 14:31, )

[Seniori] NK Croatia '78 - NK Duga Resa 1929

U nedjelju, 15. ožujka 2015. godine, u Žakanju se odigralo 15. kolo Prve županijske nogometne lige Karlovac. Uz odlične vremenske uvjete i više no solidan teren NK Croatia '78 nije uspjela poraziti vršnjake iz Duga Rese. Ovom porazu komovalo je isključenje igrača NK Croatie u 2. min, kao i izostanak trojice prvotimaca. U nastavku sezone slijedi grčevita borba za ostanak u ligi.

(16.3.2015, 19:33, )

[Juniori] Kraj polusezone

Juniori Nk Croatie '78 završili su polusezonu na pomalo razočaravajućem 9. mjestu. Hoće li trenerski mag Ivan Gruden uspjeti konsolidirati redove, saznat ćemo u nastavku sezone.

(22.2.2015, 11:27, )